כמה נתונים קטנים שעושים הבדל גדול

בואי נדבר קיימות וכמה פרטים קטנים...

פלוקסיז משתמשת בבד מודל בקולקציה הקלאסית שלה. לא רק שהבד סופר רך, הוא גם מיוצר על ידי מפתחי הסיבים הברי קיימא המובילים בעולם, Lenzing.

כל מוצרי הכותנה האורגנית שלנו מאושרים ע"י GOTS- הסטנדרט הגבוה שלהם מבטיח עיבוד בר קיימא ומבטיח שהבדים שלנו נטולי חומרי הדברה, כימיקלים ורעלנים.

PETA הוא ארגון זכויות בעלי החיים הגדול ביותר בעולם. כל המוצרים שלנו מאושרים ע"י PETA כך שתוכלו להיות בטוחים שמוצרינו נקיים ממרכיבים מן החי והם 100% טבעוניים.

הפחתנו לחלוטין את פליטת הפחמן ואישרנו את התהליך ע"י גורם חיצוני. פלוקסיז נטולת פחמן לחלוטין!

ההשפעה שלנו עד כה

כשאת בוחרת בפלוקסיז, את יכולה לישון בשקט בידיעה שאת עושה טוב!

ביחד עם הלקוחות המהממות שלנו ברחבי העולם עשינו הבדל משמעותי מאז 2018 ↓

חסכנו 288,000 ליטר מים

1,088,621 ק"ג פלסטיק נמנע מהטמנה

מעל 3,000 טונות של פליטת CO2 נמנעה

40 מיליון חומר חד פעמי הוסטו ממזבלה

תקן הטקסטיל האורגני העולמי (GOTS) הוא התקן המוביל לסיבים אורגניים, המבטיח תנאי עבודה בטוחים וללא העסקת ילדים. כל אחד מהשותפים שלנו המייצרים כותנה אורגנית מחזיק בתעודת GOTS תקפה.

הגוף הגדול בעולם לבדיקות טקסטיל אשר מבטיח שהמוצרים נבדקו טרם שימושם והם נקיים לחלוטין מכימיקלים מזיקים ובטוחים לשימוש עם העור.

תקן SA8000 הוא תקן הסמכה בר ביקורת המעודד ארגונים לפתח, לתחזק וליישם פרקטיקות מקובלות מבחינה חברתית במקום העבודה. כל השותפים שלנו מקפידים על תקן זה.

תנועה עולמית מובילה שמבטיחה תמיכה בתנאי עבודה בר-קיימא ושיפור מתמיד של הביצועים החברתיים בשרשרת האספקה. כל השותפים שלנו בשרשרת האספקה מחזיקים בתעודה תקפה.

עגלת קניות
Scroll to Top